ГИМНАЗИЈАЛКЕ ИЗ СУБОТИЦЕ У ПОСЕТИ ОСМОЛЕТКИ У АЛЕКСИ ШАНТИЋУ

Екологија и рециклажа

У оквиру програма „За чистије и зеленије школе у Војводини” за школску 2025/2026. годину, Теодора, Нађа и Ленка, ученице Гимназије „Светозар Марковић” из Суботице, заједно с професорком географије Адријаном Тешић, одржале су инспиративна предавања ученицима првог и четвртог разреда Основне школе „Алекса Шантић” у Алекси Шантићу. Сарадња учитељица Татјане Мандић и Драгане Ђурић с професорком […]

Подели

Facebook
Twitter
LinkedIn