Трибина под слоганом „На матуру без аутомобила” одржана је у лесковачкој Техничкој школи „Раде Металац”, а предавачи су били представници Агенције за безбедност саобраћаја Никола Новковић и Славиша Савић. Они су ученицима говорили о ризицима у саобраћају и понашању младих возача. Трибини су присуствовали и ученици Основне школе „Светозар Марковић” са својим менторима. Кроз разговор […]
…Подели
Facebook
Twitter
LinkedIn



