На позив организације „Видик” и Нишког културног центра, ОШ „Бубањски хероји” радо се прикључила приредби под називом „Е-детокс”. Учествовала је секција „Ми плешемо…”, која делује у издвојеном одељењу у насељу „Милка Протић” у оквиру Обогаћеног једносменског рада. Циљ приредбе био је да се укаже на значај смањења прекомерне употребе мобилних телефона код деце, као и […]
…Подели
Facebook
Twitter
LinkedIn



