Активност је испланирана до детаља, а реализовали су је чланови библиотечке секције. У уводном делу активности ученицима четвртог разреда чланови библиотечке секције прво су представили рад те секције. Затим су их замолили да напишу на папириће која осећања све могу да осете док читају књиге. Поменули су различита осећања: тугу, срећу, страх, радозналост… Панои који […]
…Подели
Facebook
Twitter
LinkedIn



