Ученици другог разреда Основне школе „Алекса Шантић” из Калуђерице, с учитељицом Милицом, реализовали су пројекат „Зелени лабораторијум”, као целовиту креативну и истраживачку наставну праксу засновану на STEAM приступу. Циљ пројекта је био да се ученицима укаже на здраве навике, здрав живот, екологију и уметност кроз искуствено учење, као и да науче да повезују природне науке […]
…Подели
Facebook
Twitter
LinkedIn



